İstanbul İzmir Nakliyat Fiyatları

İstanbul İzmir nakliyat fiyatları konusunda firmamız ile iletişime geçerek merak ettiğiniz bütün konuları sorabilirsiniz. İstanbul İzmir arası eşya taşıma fiyatları kriterlerimizi kısacası açıklamak gerekirse;  

İstanbul İzmir Nakliyat Fiyatları

Öncelikle İstanbul içerisinde taşındığınız semt , kat oranları ve buna benzer kriterler şehirler arası nakliyat firmalarının fiyatlarını belirlemeden yardımcı olan en önemli unsurdur. Sigortalı eşya taşımanın firmamız bünyesinde herhangi bir fiyat yaptırımı yoktur. Kendi bünyemizde şehirler arasına taşınan eşyaların araçlarımız ile birlikte komple sigortalı olduğunu unutmayınız. 

Tabi bir takım kriterler fiyat belirlemede öne çıkmaktadır. Örneğin kat oranları, asansörün eşya taşımak için olup olmadığı, bunun yanında firmamız tarafından kurulabilecek asansörün maliyeti hesaplanarak fiyatlara yansıtılır. Firmamız tarafından eşya paketlenmekte ve bu nakliye bedelinin içerisinde yer almaktadır.  

Başlıca Hizmetlerimiz Ve Fiyatlara Tabi olmayan Müşteri Hakları 

Öncelikle eşyalarınızın taşınması paketlenmesi nakliye personelim tarafından yerine getirilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Mutfak eşyalarını sizlerin toplayıp toplanamayacağı bu konuda bir zorunluluk olmamasına karşın firmaya kesinlikle önceden haber verilmelidir.  

Eşyaların teslimatını kesinlikle firma yapmaktadır. Söktüğü mobilyaları kurup, eşyaların teslimatını konuşulanlar çerçevesinde gerçekleştirmelidir. Bu işlemler fiyat içerisinde yer almaktadır. Fiyatlara ekstra bir ücret yansıtılamaz. 

İstanbul İzmir ev taşıma fiyatları firmamız tarafından şeffaf bir şekilde müşterilerimize aktarılır. Daha sonra bir karışıklığın çıkması önlenir. Böylece müşteri memnuniyeti bunun çevresinde gelişir. Bizler bunun bilincinde hareket ederek işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Call Now ButtonFiyat Teklifi Al