İstanbul İzmir Nakliyeciler

Firmamız İstanbul İzmir evden eve nakliyeciler sizlere özenli ve garantili nakliye hizmeti sunmaktadır. Parsiyel taşımacılık olarak, bir odalı evlerin taşınmasından, üç ya da dört odalı gibi çok sayıda eşyanın taşınması gereken işlemlere kadar sizinleyiz.  

İstanbul İzmir evden eve nakliyat sitemize tıklayarak, ilgili bilgileri girdikten sonra fiyat teklifi alabilirsiniz. İlçeden ilçeye ve tüm ülke çapında ilden ile nakliyat hizmeti sunmaktayız. Uygun fiyatlarımız ve sigortalı, garantili taşımacılık hizmetlerimizle memnun olacaksınız.

Taşımalarımızda, uzun yola dayanıklı, modern, kapalı kasa araçlarımız kullanılmaktadır. Araç içinde özel askılık dolapları bulunmaktadır. Özel dizayn taşıma kasalarımızla, en hassas eşyaların bile güvenle taşınması mümkündür. Mobilyaların de montesinde, ekibimizde bulunan marangoz arkadaşlarımız hizmet sunmaktadır. 

Öte yandan, montajı yeni adrese gelindiğinde yeniden yapılmaktadır. Beyaz eşyalar özel malzemelerle sarılarak kutulanır. Cam eşyalar için de aynı durum geçerlidir. Yüksek katlarda ise asansörlü cihazlarımıza eşyaların alınması ya da yeni adrese yerleştirilmesi işlemi yapılmaktadır.

Firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. İstanbul İzmir evden eve nakliyat firmaları kategorisinde müşteri memnuniyetini kazanmış firmadır.

Call Now ButtonFiyat Teklifi Al